Dárky

11. 12. 2008 | † 30. 09. 2015 | kód autora: va5

Zbývá pár dní...do Štědrého dne.

Když tak jdu po ulici, tak si prostě nejde nevšimnout toho strašného předvánočního shonu.

Já osobně dárky své rodině kupovat letos nebudu. Nemyslím to špatně, ale mám takový pocit, že bych to prostě nezvládla. Před pár dny jsem byla s dvěma kamarádkami koupit dárky pro nějaké lidi ze třídy. Už jen to přemýšlení-komu to, komu ono, komu ne-mě tak vystresovalo, že jsem si prostě řekla ne. Na rodinu jsem se vykašlala, dárky jsem koupila jen lidem ze třídy a dvě hodiny poté jsem si už doma prohlížela věru slibný obsah igelitky, nadité všemi možnými i nemožnými věcmi a říkala jsem si, že je to super a že mám po starostech.

A dneska jsem si uvědomila, že mám pouze šest dárků.

Mám dárky pro šest lidí. Pro holky.

Navíc vím, že určití kluci mi taky dají dárek. Super, opravdu super. Peníze nemám, čas nemám a konečně...nemám nervy. Ty nekonečné fronty snad ve všech obchodech tady v Česku mě přivedou vážně k šílenství. Nechci nakupovat dárky. Je to zbytečnost.

Navíc mám pocit, že se takhle cítím snad jako jediná. Jsem strašně nevděčná, já vím. Od spousty lidí něco dostanu-ať už něco hodnotného nebo ne, to je jedno-a když se zeptají: "A co máš pro mě ty?", tak jim řeknu jenom: "No...víš...já, totiž, promiň, ale já...já pro tebe nic nemám."

Super. No, asi s tím něco udělám. Jenže ono se to řekne, ale peníze nejsou.

Každopádně zajímavé...

 


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2017 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.

Warning: include(reklama_roh.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38

Warning: include(): Failed opening 'reklama_roh.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /var/www/web2/nepise.cz/nepise.cz/blog/page-bottom.php on line 38